KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Linoleumsnitt 8102093
nr 810 2093
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Linoleumsnitt , Svenolov Ehrén (1927-2004), vinter, 28/420, signerad, motivets mått: 43x49
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 februari 2013
kl 19:40:49
200 kr
150 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén